Nabídka pokojů

různé varianty pro spokojenost všech

Jednotlivé pokoje se nacházejí v patře, kde je umístěna i společná koupelna - pro dva pokoje . Kuchyňka je k dispozici ve společenské místnosti v suterénu. Apartmán se nachází v přízemí. V celém objektu je k dispozici Wi-Fi zdarma.

P.1 Pokoj pro dva s vlasní koupelnou 

Tento pokoj s výhledem do zahrady  je ideální především pro páry. Nachází se v něm manželská postel, skříň, stolek se židlemi, TV, lednice a rychlovarná konvice. Vlastní koupelna .

P.3 Pokoj 

V našem druhém dvoulůžkovém pokoji s okny směrem do ulice se nachází dvě jednolůžkové postele. Dále také skříň, stolek se židlemi, TV, lednice a rychlovarná konvice. Společná koupelna na chodbě s pokojem č.3

P2 Pokoj 

V tomto pokoji se nachází jedna manželská postel a jednolůžko. Pro ubytované je k dispozici vlastní balkon. Samozřejmostí je také skříň, stolek se židlemi, TV, lednice a rychlovarná konvice. Společná koupelna na chodbě s pokojem P2
(tyto pokoje jsou možné jen v sezóně) 

Společná koupelna

pro výše uvedené pokoje P2 a P3

 .

Apartmán

Pro větší skupiny je v našem objektu k dispozici apartmán s 1 ložnicí , kde se nachází 1 manželská  postel a 2 jednolůžka. Ubytovaní mohou využívat vlastní koupelnu, kuchyňku i balkon. Samozřejmostí je skříň, stolek se židlemi, TV, lednice a rychlovarná konvice. 

Zahrada